W naszym przedszkolu odbył się konkurs pod hasłem "Mistrz Memory". Wzięło w nim udział aż 55 uczestników. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: czterolatków, pięciolatków oraz szesciolatków.
Konkurs dostarczył dzieciom wielu emocji, a także był doskonałą okazją do rozwijania pamięci, koncentracji uwagi oraz zdrowej rywalizacji. W każdej kategorii wiekowej wyłoniono trzech laureatów, którzy zdobyli tytuł Mistrza Memory.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.



