Przedszkole nr 2

Lipowy Zakątek

Tydzień z Kubusiem Puchatkiem

kubus

Nasze Przedszkole od kilku już lat należy do Klubu Czytających Przedszkoli Fundacji ABC XXI wieku Cała Polska Czyta Dzieciom. Tradycyjnie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w ostatnim tygodniu listopada organizujemy Tydzień z Kubusiem Puchatkiem.

 W dniach 21 – 25.11. br nasze przedszkole gościło Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. W każdej grupie został zorganizowany kącik Kubusia Puchatka z przyniesionych przez dzieci maskotek, bajek i różnych gadżetów, zaproszeni goście czytali dzieciom opowiadania ze Stumilowego Lasu. Odbył się również festiwal filmów z Kubusiem Puchatkiem na dużym ekranie. W galerii prac plastycznych również pojawili się mieszkańcy Stumilowego Lasu. Był konkurs międzygrupowy na Plakat z Kubusiem Puchatkiem. A na podsumowanie zabaw z Kubusiem Puchatkiem gr. Skrzaty wystawiła dla wszystkich przedszkolaków teatrzyk pt. ,,Urodziny Kubusia Puchatka”. Jak urodziny to oczywiście i tort… dla wszystkich dzieci… Kubusiu czekamy na ciebie za rok…

 

 

WIRTUALNY SPACER

ZDROWY I BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

 

BEZPIECZN

AKADEMIA DOBREGO WYCHOWANIA

 akademia dobego wychowania