Przedszkole nr 2

Lipowy Zakątek

DZISIAJ WIELKA JEST ROCZNICA

flaga

W naszym przedszkolu  od lat obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się , aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

 

Każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych . Chcąc przybliżyć naszym przedszkolakom słowo patriotyzm poznawaliśmy Symbole Narodowe. Na zajęciach plastycznych wykonywaliśmy flagi, a starsze przedszkolaki godło Polski. Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane w odświętnych strojach. Z okazji Święta Niepodległości gr. Elfy przedstawiła dla występy artystyczne dzieci. Warto docenić wysiłek naszych kochanych Elfów, które przedstawiły trudne treści historyczne w sposób bardzo prosty i przystępny dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Ale przede wszystkim przypomniały, jak wielkim darem jest życie w wolnej ojczyźnie.

WIRTUALNY SPACER

ZDROWY I BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

 

BEZPIECZN

AKADEMIA DOBREGO WYCHOWANIA

 akademia dobego wychowania